LOADING...

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Korzystanie z samochodów elektrycznych cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a jednocześnie jest kluczowym krokiem na drodze do zmniejszenia poziomu zanieczyszczeń powietrza. Rosnąca popularność takich pojazdów, a także regulacje prawne, które w najbliższej przyszłości mają znacząco ograniczyć liczbę aut spalinowych, sprawiają, że wielu przedsiębiorców oraz zarządców miejsc użyteczności publicznej decyduje się na montaż stacji ładowaniaSamochody elektryczne stają się bowiem powszechniejsze, dlatego warto postawić na infrastrukturę, która będzie spełniać oczekiwania ich użytkowników. W firmie SYNGEA zajmujemy się więc instalacją takich urządzeń pochodzących od sprawdzonych producentów.

Nowoczesne stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Usługi naszej firmy obejmują montaż stacji do ładowania samochodów elektrycznych, które pozwalają nie tylko odpowiadać na potrzeby rosnącej liczby posiadaczy takich aut, ale również wykreować wizerunek przedsiębiorstwa jako nowoczesnego, stawiającego na rozwój technologiczny. Oferujemy instalację urządzeń na zlecenie Klientów biznesowych, a także obiektów użyteczności publicznej, w tym urzędów, hoteli, szkół, placówek kulturalnych, zakładów przemysłowych czy sklepów wielkopowierzchniowych. Co więcej, każda stacja do ładowania samochodów elektrycznych może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb pod względem kolorystyki oraz brandingu marki, zachowując spójność z jej identyfikacją wizualną.

Zalety stacji ładowania samochodów elektrycznych od SYNGEA

Stacje ładowania, których instalację proponujemy, wyróżniają się znakomitą wytrzymałością, jakością wykonania zapewniającą wieloletnią trwałość oraz wysokim poziomem innowacyjności. Wśród udogodnień urządzeń można wymienić m.in.:

  • możliwość ładowania aut prądem stałym (DC) lub przemiennym (AC),
  • wybór standardów punktów ładowania (CCS2, CHAdeMO, Typ 1 albo Typ 2),
  • 4 systemy ładowania,
  • punkty ładowania o dowolnej mocy.

Wykonujemy pełny zakres usługi związanej z montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Od projektu, poprzez uzgodnienia z dostawcą energii po montaż. Ponadto świadczymy też usługi serwisowe oraz konserwacyjne stacji ładowania samochodów elektrycznych w przystępnych cenach dla urządzeń wybranych producentów. Zapraszamy do kontaktu!

Nowoczesne i dobrze wyposażone stacje ładowania samochodów elektrycznych to przyszłość!

Każdy, kto poważnie podchodzi do tematu ekologii i pragmatycznie patrzy w przyszłość, zdaje sobie sprawę z popularności aut elektrycznych. Nieszkodliwe dla środowiska elektryki, a przy tym tanie w użytkowaniu, już wkrótce mogą całkiem podbić rynek motoryzacyjny. Samochody elektryczne to przyszłość i warto dostosować infrastrukturę pod takie pojazdy. Wystarczy zainstalować stację do ładowania samochodów elektrycznych.

Gdzie można zainstalować stacje ładowania pojazdów elektrycznych?

Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż stacji do ładowania samochodów elektrycznych. Rosnąca popularność tych aut i coraz bardziej przystępne ceny, sprawiają, że taka inwestycja się opłaca. Widoczne zapotrzebowanie w tym temacie powoduje, że nowocześni przedsiębiorcy powinni umożliwiać pracownikom i Klientom ładowanie swoich samochodów elektrycznych. Gdzie przydadzą się takie stacje? Mogą to być urzędy, hotele, szkoły, placówki kulturalne, zakłady przemysłowe, sklepy wielkopowierzchniowe i oczywiście biurowce. Wiele osób zwyczajnie nie może przyjechać do danego miejsca, bo nie jest w stanie naładować swojego samochodu elektrycznego i ma obawy o sprawny powrót do domu. Nowoczesne i sprawne stacje ładowania pojazdów przyciągają różnorodnych, nowoczesnych Klientów.

Czym wyróżnia się nowoczesna stacja do ładowania samochodów elektrycznych?

Przede wszystkim zwiększa prestiż miejsca i podkreśla, że właściciel wychodzi naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku paliw alternatywnych. Nasze stacje są wytrzymałe i cechuje je trwałość na lata, dlatego można długo cieszyć się udaną inwestycją i przyciągać nowych Klientów.

Wśród dodatkowych funkcjonalności można wymienić: ładowanie aut prądem stałym lub przemiennym, możliwość wybrania różnych punktów ładowania takich jak CCS2 czy CHAdeMO typ 1 / typ 2. Tworzymy zoptymalizowane i odpowiednio dobrane do klienta, punkty ładowania o dowolnej mocy. Sprzedajemy stacje różnych wysoce uznanych producentów. Zapewniamy tworzenie projektów i pełen montaż stacji ładowania oraz obsługę serwisową. Zapraszamy!

Osiedle przyszłości, czyli stacja do ładowania samochodów elektrycznych w hali garażowej

Rynek nieruchomości mieszkalnych rozwija się bardzo dynamicznie, zwłaszcza w dużych i średnich miastach. Coraz więcej deweloperów dostrzega czynniki podnoszące wartość inwestycji, które niejednokrotnie pozwalają podjąć decyzję o zakupie mieszkania na konkretnym osiedlu. Wykonawca ma obowiązek zapewnić przyszłym mieszkańcom określoną liczbę miejsc postojowych, a dobrym rozwiązaniem — pozwalającym zaoszczędzić mnóstwo miejsca na gruncie — są piętrowe hale garażowe. Tego typu konstrukcje mają gigantyczny potencjał, bo stanowią doskonałą lokalizację do zamontowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Sprawdź, dlaczego warto rozważyć to rozwiązanie również w przypadku Twojej inwestycji!

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych na osiedlach mieszkaniowych

Deweloperzy zachęcają potencjalnych klientów do kupna mieszkań wieloma udogodnieniami na terenie osiedli. Coraz częściej są to nie tylko paczkomaty czy pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce, ale też windy w niskich blokach oraz kilkupiętrowe hale garażowe. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości stale będzie rosła liczba samochodów elektrycznych na polskich drogach, dlatego już teraz warto stanąć na wysokości zadania i zapewnić przyszłym ekologicznym kierowcom możliwość ładowania pod własnym adresem zamieszkania. Oferujemy zamontowanie jednej lub kilku takich stacji, które najlepiej zawrzeć w projekcie hali garażowej albo parkingu podziemnego. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z instalacji pod zadaszeniem, jednocześnie chroniąc swoje auto przed warunkami atmosferycznymi. Chcesz dowiedzieć się, jaka jest cena montażu stacji ładowania pojazdów elektrycznych? Skontaktuj się z nami, by poznać odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Dziś w budownictwie mieszkaniowym nie wystarczy zrealizować to, do czego obligują deweloperów przepisy budowlane. Aby mieszkania miały wysoką wartość rynkową oraz cieszyły się zainteresowaniem kupujących, na osiedlu muszą znajdować się nowoczesne udogodnienia, takie jak stacje ładowania samochodów elektrycznych. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły montażu stacji w hali garażowej, parkingu podziemnym bądź na innej powierzchni należącej do osiedla.